LAUKO IR VIDAUS REKLAMA

Turime didžiulę patirtį atlikti plataus profilio darbus: nuo didelių reklaminių lauko iškabų, šviesdėžių iki smulkaus įvairių restoranų, kavinių, barų, parduotuvių ar kitų tipų paslaugų teikėjų vidaus patalpų reklaminio apipavidalinimo.

Nuo seniausių laikų prekių gamintojai ir pardavėjai, paslaugų teikėjai ir politiniai veikėjai intensyviai naudojo ir iki šių dienų tebenaudoja išorinę lauko reklamą tam, kad būtų žinomi, lengvai surandami, matomi. Lauko reklama – puikus pasirinkimas, nes ji palyginti nebrangi, greitai išplatinama, informatyvi ir apima plačią žmonių auditoriją.

Tūrinės raidės Plačiau
Ne tik informatyvi, bet ir puikų įmonės įvaizdį kurianti reklamos priemonė. Tokia lauko reklama yra išskirtinumo, estetikos ir informavimo priemonė, kuri lengvai prieinama kiekvienam klientui. Gamybos būdai ir medžiagos gali būti įvairūs: raidės frezuojamos ir klijuojamos iš plastiko, organinio stiklo bei kitų konstrukcinių elementų pagal užsakovo pageidavimus. Gaminių paviršiai dengiami reklaminėmis plėvelėmis arba dažomi specialiais dažais. Tamsiu paros metu iš tolo gerai matomos ir įskaitomos bus šviečiančios tūrinės raidės. Jos konstruojamos su LED moduliais, kurie garantuoja tolygų šviesos pasiskirstymą ir ilgaamžiškumą.

Šviesdėžės Plačiau
Gaminamos iš vientisų įvairaus tipo plokščių, kuriose išfrezuojamos raidės, ženklai, logotipai, o iš vidaus uždengiamos reikiamos spalvos stiklu. Tokios šviesdėžės, kuriose įmontuoti LED moduliai, tinkamos naudoti tiek lauko, tiek vidaus reklamai.

Lauko stendai, reklaminiai tentai Plačiau
Dažniausiai montuojami netoli pastatų ar kitų objektų, siekiant, kad klientą pasiektų svarbiausia infromacija apie Jūsų teikiamas paslaugas, produktus, prekės ženklą.Stendai dažnai gaminami iš aliuminio kompozito ir klijuotos lipnios plėvelės arba dengiami dažais. Reklaminiai tentai pasižymi gera kokybe ir ilgaamžiškumu, juos galima lengvai tvirtinti.

Reklama ant automobilių Plačiau
Viena iš geriausiai pastebimų, efektyvių ir informatyvių reklamos priemonių. Automobiliai apklijuojami įvairių spalvų ploteriuota plėvele, atsižvelgiant į kliento pageidavimus. Taip pat gali būti naudojami magnetiniai lipdukai, kuriuos paprasta perkelti nuo vienos transporto priemonės ant kitos arba kitokio metalizoto paviršiaus.

Reklaminės vėliavos Plačiau
Būkite pastebėti klientų ir bičiulių įvairiuose sporto, pramoginiuose renginiuose lauke ir parodose ar kitose žmonių susirinkimo vietose vidaus patalpose! Reklaminės vėliavos yra puikus skiriamasis simbolis reprezentuojantis Jūsų veiklą, pasaulėžiūrą, prekės ženklą ar produktą.

Tūrinės raidės ir iškabos

Tūrinės raidės ir iškabos

Lauko ir vidaus reklama

Šviesdėžės

Šviesdėžės

Lauko ir vidaus reklama

Lauko stendai ir reklaminiai tentai

Lauko stendai ir reklaminiai tentai

Lauko ir vidaus reklama

Reklama ant automobilių

Reklama ant automobilių

Lauko ir vidaus reklama

Vidaus informaciniai stendai ženklai

Vidaus informaciniai stendai ženklai

Lauko ir vidaus reklama

Reklaminės vėliavos

Reklaminės vėliavos

Lauko ir vidaus reklama

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

GRANTUS – REKLAMOS PASLAUGOS